Drukarka paragonowa Citizen CT-S281Drukarka paragonowa Citizen CT-S281

Niewielka drukarka termiczna drukarka paragonowa do wszechstronnego wykorzystania. Drukarka paragonowa. Drukarka kuchenna. Model CT-S281 wyposażony jest dodatkowo w obcinacz papieru.

Drukarka zamówień (bonowa) przeznaczona najczęściej do wydruku zamówień na kuchni lub dla barmana. Pozwala znacząco przyspieszyć przygotowanie dania przez kucharza lub napoju przez barmana w momencie złożenia zamówienia, które składa klient lub kelner wprowadza do programu sprzedaży.

Najważniejsze cechy drukarki paragonowej Citizen CT-S281

  • niewielie rozmiary
  • łatwa wymiana papieru

Cena: 700 PLN netto
NIŻSZE CENY! 660 PLN netto

Drukarka paragonowa Citizen CT-S281

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki paragonowe Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.star-investments.waw.pl
biuro@star-investments.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek paragonowych w naszej ofercie: Posnet, Citizen